Çağdaş Temizlik
Menü

TEL
(0212) 803 68 75

page-banner

HİZMET DETAY

Stor-Zebra Perde Yıkama ve Temizliği İstanbul (Evde Yerinde)

Stor-Zebra Perde Yıkama ve Temizliği İstanbul (Evde Yerinde)

Stor Perde Yıkama İstanbul

Stor perdeler ev dekorasyonunun en güzel parçalarındandır. Ancak bu perdele normal perdeler gibi olmadığı için makinalarda temizlenemez. Stor perdelere özel farklı temizlik teknikleri uygulanmalıdır. Bu perdelerin zaman içinde kirlenmesi hem evinizdeki atmosferin hijyenini etkiler hem de kötü bir görüntü oluşmasına neden olur. Özellikle sıcak havalarda açık tutulan pencerelerden giren toz bulutları bu perdelerin üzerine yapışır. Stor perde kullanıyor ve bunların temizlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız hemen 0 212 803 68 75 numaralı hattan bizler ile iletişim geçebilirsiniz.

Stor perdelerinizin siliyor olmanız yeterli hijyene kavuşmanızı sağlamaz. Çünkü silmek kiri ve tozu farklı noktalara dağıtmaktır. Bu perdelerin gerçek temizleyiciler ve su ile arındırılması gerekir. Bu işlemi yapmak da ancak uzman kişi ya da kişiler ile mümkündür. Stor perdelerinizin gerçek bir temizlikten geçtiği vakit pırıl pırıl olduğunu görebilirsiniz.

Her Renk ve Tarzdan Stor Perdenizi Temizliyoruz

Stor perdeler de farklı desen ve tarzlarda üretilebilmektedir. Bu perdelerin çamaşır suyu ya da deterjan gibi malzemeler ile silinmesi renklerin ve boyaların birbirine girmesine neden olur. Ayrıca bu perdelerin kurutulması da en az temizlenmesi kadar zor bir işlemdir. Eğer evinizde tüm bunları yapacak donanım ya da yeterli alan yok ise endişeye kapılmanıza gerek yok. Çünkü bizler İstanbul stor perde yıkama ekibi olarak mutfaklarınızda kullandığınız stor perdeleri bile kirden ve yağdan arındırıyoruz, ilk günkü hijyeninde sizlere teslime diyoruz. Çocuk odalarınızda kullandığınız stor perdeleri genellikle renkli seçmeniz hayli doğaldır. Ancak açık renkli ve desenli bu perdeler kiri ve tozu daha çabuk gösterecektir. Ayrıca bu perdeler kullanıldıkları yer nedeni ile her zaman tertemiz olmalıdır. Sizler de 0 538 391 44 85 numaralı hattımıza perdelerinizin görüntüsünü atabilir ve evde stor perde temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.


ETİKETLER: store perde yıkama , istanbul perde yıkama , beylikdüzü perde yıkama , İstanbul stor perde yıkama , İstanbul zebra perde yıkama , evde stor perde temizliği , evde stor perde yıkama , Stor Perde Yıkama Anadolu Yakası , Stor Perde Yıkama Avrupa Yakası , Stor Perde Yıkama Beylikdüzü , Stor Perde Yıkama Kağıthane , Stor Perde Yıkama Şişli , Stor Perde Yıkama Bahçelievler ,