Çağdaş Temizlik
Menü

TEL
(0212) 803 68 75

page-banner

HİZMET DETAY

Sinema, Konferans Salonu Temizliği İstanbul

Sinema, Konferans Salonu Temizliği İstanbul

Sinema, Konferans Salonu Temizliği

Sinema ve konferans salonları insan sirkülasyonunun yoğun yaşandığı noktalardır. Bu mekanlar her gün yüzler hatta binlerce insana ev sahipliği yapar. Her yaştan insanın bulunduğu bu noktalar gün içinde bir hayli kirlenir. Özellikle sinema salonlarında tüketilen gıda ve içecekler zamanla zeminlerin ve koltukların kirlenip, kötü kokmasına neden olur. İşletmecilere bu konuda çeşitli yükümlülükler düşmektedir. Elbette bunların başında hijyen gelmektedir. 0 212 803 68 75 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve sinema ya da konferans salonunuzun temizliğine ilişkin bilgi alabilirsiniz.

Sinema ve konferans salonlarının koltukları kadar zeminleri de kirlenir. Özellikle yağışlı havalarda bu noktalar üzerinde çamurlar birikir ve zamanla toz bulutu olarak mekanın havasını kirletir. Dolayısıyla bu alanlarda bulunan kişiler çeşitli solunum yolu enfeksiyonlarına maruz kalır. Bu nedenle bu mekanlar için ciddi ve derin bir temizlik yapılması şarttır. Bizler İstanbul sinema ve konferans salonu temizliği firması olarak, bu alanların her noktasını itina ile hijyene kavuşturuyoruz.

Sizin ve Misafirlerinizin Sağlığı Her Şeyden Önemlidir

Konferans salonlarına pek çok önemli toplantı nedeni ile iş insanları konuk olur. Bu noktaların prestiji de elbette bu alanların temizliğine bağlıdır. Aynı şekilde sinema salonlarının temiz olması son derece önemlidir. Hiç kimse kötü kokan ve pis görünen bir noktadan hizmet almak istemez. Bizler sinema ve konferans salonlarınıza gelerek baştan aşağı detaylı temizlik hizmeti veriyoruz.

Sinema ve konferans salonlarınızın döşemesinden koltuklarına kadar her noktayı bu temizlik işleri için özel olarak geliştirmiş makinalar ile sağlıyoruz. Ayrıca kullanmış olduğumuz temizleyiciler mikroplar üzerinde etkili malzemelerdir. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu ürünler koltuklarınızın derinliklerinde bulunan kiri bile söker alır. Sizler de sinema ve konferans salonu temizliği için destek almak istiyorsanız hemen 0 538 391 44 85 numaralı GSM hattımızdan bizlere ulaşın.


ETİKETLER: sinema ve konferans salonu temizliği , sinema salonu temizliği , sinema salonu temizliği istanbul , sinema temizlik şirketleri ,