Çağdaş Temizlik
Menü

TEL
(0212) 803 68 75

page-banner

HİZMET DETAY

Restoran, Cafe Koltuk ve Sandalye Temizliği

Restoran, Cafe Koltuk ve Sandalye Temizliği

Restoran, Cafe Koltuk ve Sandalye Temizliği

Restoran ve cafeler hizmet içeriği kadar hijyene de dikkat etmesi gereken noktalardır. En basit örneği ile hiç kimse koltukları kir içinde kalmış bir restoranda yemek yemek istemez ya da kafede vakit geçirmek istemez. Bu alanların sağlık standartlarına bağlı kalması ve belli zaman aralıklarında temizlenmesi prestij açısından da son derece önemlidir. Ancak o çok endişe ettiğiniz sandalye ve koltuklarınızın taşınması olayına bizler son veriyoruz. Çünkü bizler yerinde temizlik ekibi olarak günün her saati hizmetinizdeyiz. Sizler de mekanınızdaki koltuk ve sandalyelerin hijyeninden endişe duyuyorsanız hemen 0 212 803 68 75 numaralı hattımızı arayın ve detaylı bilgi alın.

Mekanlarınızdaki sandalyelerinizin çok çabuk temizlenmesi ve kuruması gerekir. Çünkü hizmetinizin aksamaması açısından bu durum son derece önemlidir. Ayrıca sandalye ve koltuklarınızı sildirmeniz asla yeterli hijyeni sağlamaz. Bizler mekanlarınıza temizlik cihazlarımız ile geliyor ve dakikalar içinde temizliği gerçekleştiriyoruz. Sizler de güne tertemiz olmuş mekanınız ile başlıyorsunuz.

İşletmenizin Geleceğini Tehlikeye Atmayın

Restoran ya da cafe gibi işletmeler temizlik konusunda diğer işletmelere göre daha hassas davranmalıdır. Çünkü bu mekanlara gelen kişiler yemek yer ve yemek yedikleri mekanların her konuda hijyenik olmasını bekler. İşletmeniz konusunda her türlü hijyene dikkat ediyor ancak sandalye ve koltuklarınız konusunda yetersiz mi kalıyorsunuz? Endişe etmeyin. Bizler İstanbul restoran ve cafe koltuk temizleme ekibi olarak detaylı hijyeni ayağınıza getiriyoruz.

Artık koltuk ve sandalyelerinizin temizliği için bunları taşımanıza gerek yok. Çünkü bizler yerinde temizlik işlemlerimiz ile konuyu kökünden hallediyoruz. Dilerseniz sizler de 0 538 391 44 85 numaralı hattan bizleri arayabilir ve temizlik hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yerinde sandalye ve koltuk temizleme hizmetlerimiz sayesinde dakikalar içinde mükemmel bir hijyene sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız.


ETİKETLER: restoran temizliği , kafe temizliği , cafe temizliği , İstanbul restoran temizliği yapan firmalar , İstanbul restoran temizliği yapan şirketler , cafe temizlik şirketleri ,