Çağdaş Temizlik
Menü

TEL
(0212) 803 68 75

page-banner

HİZMET DETAY

Oto Araç Koltuk Yıkama İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Fiyatları Kampanya Fiyat Listesi

Oto Araç Koltuk Yıkama İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Fiyatları Kampanya Fiyat Listesi

Oto koltuk yıkama Anadolu yakası ve Avrupa yakası firmalarından en saygın temizlik firması olarak gösterilen Çağdaş Temizlik; Başakşehir koltuk yıkama bünyesinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet sunmaktayız. Oto koltuk yıkama fiyatları İstanbul için iletişime geçebilirsiniz. Araç içi temizliği belli aralıklar ile yapılması gereken rutinlerdir. Araç içi de en az evler ya da işyerleri kadar temizliğe ihtiyaç duyan alanlardır. Çünkü bu alanlar sürekli insan sirkülasyonuna uğradığı için kirlilik kaçınılmazdır. Özellikle araç koltukları içecekler, sigara külleri ya da hava koşulları nedeni ile çok çabuk kirlenir. Üstelik küçük çocuğa sahipseniz koltuklarınızdan mama lekeleri eksik olmaz. Oto koltuk yıkama İstanbul, Araç temizliği ve bakımı konusunda detaylı bir temizlik istiyorsanız hemen 0 212 803 68 75 numaralı hattan bizimle iletişime geçin ve bilgi alın.

Araç içerisinde bulunan pek çok nokta zamanla toz birikintilerine maruz kalır ve kirlenir. Özellikle koltuk altları, ön takım kısımları, sürücü koltuğunun alt kısmı ve direksiyon ya da vites boşlukları en sık kirlenen noktalardandır. Bu nedenle araç temizliği oldukça detaylı bir işlemdir. Ayrıca araç içinde taşınan sıvı ürünlerin koltukları ya da tabanları kirletmesi de detaylı bir temizlik gerektiren durumlardandır.

Detaylı Araç Temizleme İşlemleri

Aracınızın ilk günkü gibi pırıl pırıl mı olmasını istiyorsunuz? Aracınızı satmaya karar verdiniz ancak kirli göründüğü için bakımsız izlenimi bırakmasından da mı korkuyorsunuz? Küçük bebek ya da çocuğunuz var ve aracınızın onun sağlığını tehdit ettiğini mi düşünüyorsunuz? cevabınız evetse en uygun oto koltuk yıkama fiyatları ile yanınızda artık biz varız. İstanbul bölgesinin en iyi ve donanımlı araç içi yıkama & oto kuaförü olan bizler aynı gün içinde aracınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Araç koltuklarınız ve döşemeleriniz özel olarak hazırlanmış temizleyiciler ile hijyene kavuşuyor. Araç koltuklarınız ister kumaş ister deri olsun bizler için fark etmiyor. Ayrıca detaylı süpürme işlemlerimiz sayesinde aracınızda tek bir toz tanesi dahi bırakmıyoruz. 0 538 391 44 85 numaralı mobil hattımızdan da bizlere ulaşabilir ve detaylı araç temizliği ve belirli aralıklarla yapıtığımız araç koltuk yıkama kampanya ve indirimler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'da araç sahiplerinin yüzünü güldüren firmamız, oto koltuk yıkama Anadolu yakası ve oto koltuk yıkama Avrupa yakası şubelerinde İstanbullu araç sahiplerine sunmuş olduğu ücretsiz servis hizmeti ile araç içi temizliğini bir eziyet olmaktan çıkarıyor. İstanbul'da araç koltuk yıkama fiyat ve avantajları ile tüm müşterilerinden tam not alan firmamız, ekonomik koltuk yıkama fiyatları İstanbul ve İstanbul dışından da yoğun talep görmektedir. Her bütçeye uygun koltuk yıkama fiyat listesi ile evinizde, garajınızda ya da otoparkta araç içi yıkama hizmeti sunuyoruz. Yerinde oto koltuk yıkama İstanbul olarak sizi de gerçek temizlikle tanıştırmak istiyoruz. % 100 memnuniyet garantili olarak her türlü otomobillerin iç temizliği, döşeme temizliği ve araç içi koltuk yıkama hizmetlerimizle tanışmak için bizi hemen arayın. Telefon: 0 212 803 68 75


ETİKETLER: Oto Koltuk Yıkama İstanbul , Oto Koltuk Yıkama Fiyatları , Araç Koltuk Yıkama Kampanya , Oto Koltuk Yıkama Anadolu Yakası , Araç Koltuk Yıkama Fiyat , Oto Koltuk Yıkama Anadolu Yakası , Koltuk Yıkama Fiyatları İstanbul , Koltuk Yıkama Fiyat Listesi , Yerinde oto koltuk yıkama İstanbul , Yerinde araç koltuk yıkama İstanbul , Oto kuaför fiyatları Anadolu Yakası , Oto koltuk yıkama , Araç koltuk yıkama ,