Çağdaş Temizlik
Menü

TEL
(0212) 803 68 75

page-banner

HİZMET DETAY

Cami ve Mescit Temizliği İstanbul

Cami ve Mescit Temizliği İstanbul

Cami ve mescitler gün içerisinde neredeyse hiç boş kalmayan alanlardır. Bu alanlarda ibaret eden kişi ya da kişiler gün boyu kalabilirler. Ayrıca yaz aylarında çocuklar Kuran eğitimi almak için de cami ya da mescitlere gönderilir. Ancak bu noktalar özellikle Cuma namazı, Teravi namazı ya da bayram namazı gibi günlerde dolup taşar. Tabi herkes abdest aldığı içinde ıslak ayakları ile bu mekanlara giriş yapar. Cami ve mescitteki halıların bu nedenle sürekli olarak nemli kalması bir süre sonra bakteri oluşumunu da tetikler. Nemli halıların içinde yaşayan bakteriler bu halılarda secde eden herkesin sağlığını yakından tehdit eder. Sizler de sorumlusu olduğunuz cami ve mescitlerin detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız hemen 0 212 803 68 75 numaralı telefondan bizleri arayın.

Cami ve mescitlerde kirlenen tek nokta halılar değildir. Bu alanlarda bulunan merdiven ve pencere kenarları da aynı tehlike altındadır. Zamanla bu noktalarda biriken kir ve toz da yine bu mekanların hijyenini yok eder. Bizler İstanbul cami ve mescit temizleme firması olarak bu mekanların derinlemesine hijyenini sağlıyoruz.

Halıları Yerinde Temizliyoruz

Cami ve mescitlerdeki halıların temizlemeye verilmesi, bu alanlarda bir süre ibadet edilmesini engeller. Ancak bu duruma artık gerek kalmıyor. Çünkü bizler yerinde halı temizleme hizmetlerimiz sayesinde birkaç saate halıları pırıl pırıl yapıyoruz. Teknolojik halı yıkama cihazlarımız en derindeki kiri dahi söküp alabilecek güçte.

Cami ya da mescit gibi toplu kullanım alanlarından sorumluysanız ve bu alanların uzun süredir detaylı bir temizlikten geçmediğini düşünüyorsanız hemen 0 538 391 44 85 numaralı mobil hattımızdan bizlere ulaşın. Bizler Çağdaş yerinde temizlik hizmetleri konusunda uzman olan ekibimiz ile birlikte aynı gün yardımınıza koşalım.


ETİKETLER: cami temizliği , cami halısı yıkama şirketi , Cami temizliği İstanbul , Yerinde Cami halısı yıkama şirketi İstanbul , Yerinde Cami halısı yıkama firması İstanbul , cami temizlik şirketleri İstanbul ,