Çağdaş Temizlik
Menü

TEL
(0212) 803 68 75

page-banner

HİZMET DETAY

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Battaniye ve yorgan yıkama çamaşır makinasında mümkün olmayabilir. Çünkü su ile ıslanan ve ağırlaşan bu ürünler çamaşır makinalarına genellikle büyük gelir. Bu nedenle de ağırlıkları sebebi ile elde yıkanması mecburidir. Tabi bu da oldukça zahmetli bir iştir. Sizler de evlerinizde kullandığınız battaniye ve yorganları yıkatmak isterseniz hemen fotoğrafını çekin ve 0 538 391 44 85 numaralı hatta mesaj gönderin. Sizlere ekonomik fiyat bilgimizi paylaşalım.

Yorganlar ve battaniyeler zaman içinde çeşitli bakteri ve mikro organizmalara ev sahipliği yapar. Bu canlıların yaklaşık yüzde 70’i insan sağlığını tehdit eder. Yüksek derecede bu ürünlerin yıkanması gerekir ancak bu ısıya ellerinizin dayanması imkansızdır. Ayrıca bu ürünlerinizi makinanıza sığdırmaya çalışmanız, çamaşır makinanızın da bozulmasına yol açar.

Hijyenden Asla Ödün Vermeyin

Battaniye ve yorganlar sürekli kullanıldığı için uyku sırasında insan vücudundan bu ürünlere milyonlarca mikro organizma geçer. Bu mikro organizmalar uzun süre yaşamını sürdüreceğinden sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını tehdit eder. Aynı zamanda battaniye ve yorganlar belli aralıklar ile temizlenmez ise kötü kokar ve görünür. Bu nedenle uyku kalitenizden ve hijyeninizden ödün vermeyin ve battaniye ya da yorgan gibi ürünlerinizin temizliğinden endişe etmeyin. Çünkü bizler bu konuda uzmanız ve her zaman yanınızdayız.

Yerinde yıkama hizmetlerimiz sayesinde Sarıyer bölgesinde adını duyurmuş olan ekibimiz battaniye ve yorgan yıkama kadar, halı ve koltuk yıkama hizmetlerini de veriyor. Yorgan ve battaniyeleriniz ilk günkü hijyenine kavuşuyor. Evlerinize gelen ekibimiz bay ya da bayan çalışanlardan oluşmakta. 0 212 803 68 75 numaralı hattan bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizlerde yorgan ve battaniyelerin temizliği konusunda hassassanız hemen bizler ile iletişime geçin ve derinlemesine temizlik hizmetlerimiz konusunda bilgi alın.


ETİKETLER: Halı Yıkama Hizmeti , battaniye yıkama , istanbul battaniye yıkama , istanbul yıkama firması , istanbul evde yıkama , yorgan yıkama , İstanbul Yorgan Yıkama Fabrikası ,